pühapäev, jaanuar 11

Tasa ja targu 2009 aastas

Aasta algus on kulgenud mõnusas tempos, kus aega on olnud endale, lähedastele (pigem võiks sõna ainsuses olla) ja tööle. Kulgemine on teadlikult komponeeritud mitte puhtjuhuslik. Selline oli ka meie aastavahetus, olime kodus ja külas üks tore pere. Inimesed, kellega taaskohtumist ma naudin täiel rinnal, sest rääkida-arutada on nii palju, et sellel kõigel ei tundu olevat otsa ega äärt. Inimesed, kes inspireerivad ja motiveerivad. Ja alati on nendega kaasas ka Bambu, keda näete pildil :)


Mis siis veel on tehtud 11 päeva jooksul? Oleme käinud kahel kontserdil, esimene neist traditsiooniks saanud 1.jaanuaril Estonia kontserdisaalis (arvamus ühtib Urmase omaga) ja teine täna Lauluväljaku klaassaalis. Ellerheina tüdrukute lauluhääl rabava kõlaga, nii et aeg-ajalt tundsin veekalkvel silmi. Loodetavasti tuleb kontsert järelkuulatavaks ERR arhiivis, mõnda laulu tahaks ülekuulata.

Veel? Olen lugenud ka läbi ühe raamatu (Gerli, aitäh, hea oli!), käinud usinalt trennis ja maganud rohkem kui küll. Ahjaa, 2009 a lubadustest ehk nii palju, et püüan aeglasemini süüa, rohkem raamatuid lugeda ja kogu aeg mitte kiirustada. Teisi püüdlusi avalikkuse ees ei kuuluta :)

Siit ma tulen, aasta 2009.

1 kommentaar:

Gerli ütles ...

Pole tänu väärt armas Anneli! Ma ju tean, mis sulle-meile korda läheb:)

Kui vajad aeglase söömise koolitust, siis tead kelle number valida:)
Kalli